Proč "Farní blog"?

K čemu bude sloužit sekce "Farní blog". Pozvání k účasti.

Sekce Farní blog je pro naši farnost příležitostí ke sdílení a svědectví. Viděli jste dobrý film? Přečetli jste skvělou knihu? Poslouchali (četli, viděli) jste inspirativní rozhovor? Byli jste na přednášce, která vám otevřela oči? Setkali jste se s člověkem, jehož svědectví vám vyrazilo dech? Zaujalo vás nové téma? Chcete ostatní upozornit na divadelní hru, koncert, zajímavou osobnost, báseň, článek na internetu, audioknihu? Máte neobvyklý koníček, věnujete se dlouhodobě nějakému tématu, zaujal vás komentář, o němž by i ostatní měli vědět? Nebo vás vyprovokovala těžká otázka, nelehké téma - a vy jste se s ním "porvali" a našli k tomuto tématu klíč, o kterém by i ostatní měli vědět?

Pomohlo vám něco k duchovnímu růstu, osvědčila se vaší rodině nějaká nová praxe (duchovní program) a jste ochotni se o to podělit s druhými?

Nebo byste chtěli udělat farní anketu o oblíbených knihách, filmech apod.?

Farní blog je k tomu příležitostí. Těším se na vaše svědectví, moudrost a tipy! P. Zdík