aktualita

Pozvánka na pouť

Pouť na Rovínek 1. 5. 2023

Byli jsme pozváni na pouť na Rovínek. Sraz je v 9:00 hod. u kostela sv. Jana Nepomuckého ve Štechovicích. Pan farář udělí v kostele požehnání, poté nás čeká cesta pěšky malebným údolím Vltavy Na Rovínek, kde bude v 15:00 mše svatá. Od cca 16:30 bude možná prohlídka kostela ve Slapech. Požehnání a mši zajišťuje farnost Štechovice. Pouť je akce zájemců. Během poutě budou nabídnuty informace o místech, která navštívíme a také duchovní zamyšlení. Bude prostor pro soukromou modlitbu i pro modlitbu ve skupině. Půjde se po turistické cestě, která není vhodná pro kočárek, stoupání nebude nějak prudké, převýšení mezi Štěchovicemi a Slapy je cca 150 m. Po cestě nebude možnost koupit si jídlo či pití. Během cesty si uděláme několik zastávek na odpočinek a donesené občerstvení. Na závěr je v plánu se vrátit autobusem ze Slap do Štěchovic.

Kontaktní osoba pro bližší informace: Jan Němeček - 603461740